dafa logo  

 

 

 

 

dafa logo

Jesteśmy członkiem i współzałożycielem stowarzyszenia DAFA

 

 

 

 

Solidny partner
Sprawdzony wykonawca od ponad 30 lat!

 

 

 

 

Złoty płatnik 2017
Jesteśmy laureatami nagrody Złoty Płatnik

 

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych „TERMATEX” Sp. z o. o. jest spółką o kapitale polskim, działającą od roku 1987. Poprzez stały rozwój osiągnęliśmy  mocną pozycję na rynku budowlanym, zatrudniamy obecnie ok. 150 osób. Dążymy do kompleksowej obsługi klienta, stąd szeroki zakres naszej działalności.

Wykonujemy:

  • pokrycia dachów płaskich, przede wszystkim w technologii pap termozgrzewalnych i folii dachowych
  • obudowy ścian hal, w głównej mierze z płyt warstwowych, blach trapezowych, kasetonów
  • serwis i badania szczelności dachu

Wieloletnia obecność na rynku, ustabilizowany od lat zespół pracowników fizycznych, wykwalifikowana kadra kierownicza, zdobyte doświadczenie, a także potencjał finansowy pozwalają nam na wykonywanie nawet największych czy najbardziej skomplikowanych robót w możliwe najkrótszym czasie.
Zakres działania firmy nie jest ograniczony terytorialnie. Na terenie Polski działa 5 Biur Handlowo Marketingowych co gwarantuje szybki i bezpośredni kontakt z klientem oraz sprawną realizację kontraktów. Prowadzimy projekty również poza granicami kraju, głównie w Austrii i Niemczech.
Dzięki dotychczasowym realizacjom udało nam się zdobyć zaufanie dotychczasowych klientów, co często przekłada się na ponowne zlecanie prac naszej firmie.
Zapraszamy do współpracy Generalnych Wykonawców obiektów oraz Inwestorów realizujących swoje inwestycje poprzez pakietowanie robót!
Jesteśmy współzałożycielem oraz członkiem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.