O nas

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych „TERMATEX” Sp. z o. o. jest spółką o kapitale polskim, działającą od roku 1987. Poprzez stały rozwój osiągnęliśmy mocną pozycję na rynku budowlanym, zatrudniamy obecnie ok. 240 osób. Dążymy do kompleksowej obsługi klienta, stąd szeroki zakres naszej działalności.

Wykonujemy:
- pokrycia dachów, przede wszystkim w technologii pap termozgrzewalnych i folii dachowych
- obudowy ścian, w głównej mierze z płyt warstwowych, blach trapezowych, kasetonów
- prefabrykację we własnej wytwórni oraz montaż konstrukcji stalowych

Wieloletnia obecność na rynku, ustabilizowany od lat zespół pracowników fizycznych, wykwalifikowana kadra kierownicza, zdobyte doświadczenie, a także potencjał finansowy pozwalają nam na wykonywanie nawet największych czy najbardziej skomplikowanych robót w możliwie najkrótszym czasie.

Zakres działania firmy nie jest ograniczony terytorialnie. Na terenie Polski działa 6 Biur Handlowo Marketingowych co gwarantuje szybki i bezpośredni kontakt z klientem oraz sprawną realizację kontraktów.

Dzięki dotychczasowym realizacjom udało nam się zdobyć zaufanie dotychczasowych klientów, co często przekłada się na ponowne zlecanie prac naszej firmie.
Zapraszamy do współpracy Generalnych Wykonawców obiektów oraz Inwestorów realizujących swoje inwestycje poprzez pakietowanie robót!